Akasya Yemek Odası Takımı

Paylaş
 

Yemek odamız; konsol; konsol aynası, ikili vitrin, tv sehpası, yemek masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır. Mobilyalarımızın yüzeyleri lake moda kullanılmıştır. Gold renkleri kullandığımız zarif işlemeni tasarımlar inegöl mobilya da büyüleyici hava yaratmıştır.
Konsolumuz 4 kapaktan oluşmaktadır. Taçlandırılmış konsol modelimiz inegöl mobilya da sizleri büyüleyecek. Her duvara uygun yuvarlak uzun aynamız iki farklı renklerle şekillendirilmiştir. Kullanışlı konsol ve vitrinde yer alan gözlerimiz eşyalarınız için mükemmel depolama imkânı taşımaktadır. Sandalyelerimiz sade ve tek renk ile masamıza zarif bir uyum katmaktadır. Tv sehpamız üç gözden inşa edilmiş ve ince küçük şerit çizgilerle tamamlanmıştır. Sehpamızın yanına üç gözden  oluşan normal boy vitrinimiz yer almaktadır. İki vitrinimiz led aydınlatmalıdır. Dolap kapaklarında gold tonlarındaki kuplar takımda bütünlük sağlamıştır. Beyaz renkli vitrinimiz koyu renkli camıyla mobilyalarımıza şıklık katmıştır.

Dolap kapaklarımızda gold tonlarındaki kuplar mobilyamıza renk katıp bütünlüğünü sağlamaktadır. Ayak yapısı ise ahşaptan yapılmıştır. Yeni sezon ürünlerimiz şıklığıyla evimize zarif uyum vermiştir. İnegöl mobilya da farklı renk ve desenler mevcuttur. Ürünlerimiz farklı mobilya  çeşitleriyle mağazamızda yer almaktadır. Mobilyalarımız hafif uzun ayaklıdır. Temizlik açısından rahattır. Markamız kaliteli ve uzun süre kullanışlıdır.

Bu yazı 394 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan