İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
2016 Köşe koltuk takımları

2016 Köşe koltuk takımları

2016 Köşe koltuk takımları

Özellikle genç çiftlerin oturma odalarının vazgeçilmezi olan köşe koltuk takımları hem modern bir görünüme sahip olurken hem de oldukça konforludur. Genç çiftler rahatına düşkün olmasının yanı sıra evlerinin görünüşüne de oldukça önem verdiği için oturma odalarında 2016 köşe koltuk takımlarını kullanmayı tercih etmektedirler. Rengarenk yastıklarıyla ve şık duruşuyla sadece oturma odalarında değil salonlarınızda da farklı bir tasarım kullanmak amacıyla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Platin köşe takımları ve farfella köşe takımları ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Farfella köşe takımları

Birçok evin vazgeçilmezi olmayı sağlayan farfella köşe takımları özellikle yeşil ve bordo renklerde sıkça tercih edilmektedir. Koltuktaki dikiş ayrıntılarıyla ve oluşturulan baklava benzeri desenler ile kaliteli ve abartılı lüks bir görünüme sahip olan farfella köşe takımları İnegöl mobilya firmalarında da birçok farklı modeliyle sizlere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça kullanışlı olan köşe takımlarının alttan sandıklı olmasıyla ve açılmasıyla da misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Platin köşe takımları

Rengarenk yastıklarıyla ön planda olan platin köşe takımlarının koltuk kısmı tek bir ana renkten oluşurken yastıklarında her rengin bir çok tonu kullanılmaktadır. Koltuk kısmı kahverengi veya beyazken, yastıklarda sarı, mavi, yeşil, kırmızı gibi birçok renk ve bu renklerin her tonu kullanılır ve böylece odanız canlı ve şık bir tasarıma sahip olur. Konforuyla da oldukça ön planda olan platin köşe takımları oldukça kullanışlıdır. Tıpkı köşe takımları gibi 2016 İnegöl TV ünitelerini de bu linkten takip edebilirsiniz.

2016 Köşe koltuk takımları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan