2016 kırmızı koltuk takımları

Paylaş
 

2016 kırmızı koltuk takımları

Şüphesiz ki oturma odalarında, son yıllarda oluşturulan dekorasyonlarda, koltuk takımlarına gayet önem veriliyor. Bayanlarımız bu konuda 2016 kırmızı koltuk takımları seçeneklerine göz atmak isterken, 3+2+1, 3+3+1+1, 3+1 ya da 3+1+1 gibi seçenekler ön plana çıkıyor. Oturma odalarınızın geniş ya da dar olmasına göre bu şekilde seçimler yapabilmeniz mümkün oluyor. Yine köşe takımlarında da kırmızın en güzel tonları tercih edilirken, berjer modellerinde de bu tonlar bir hayli ilgi çekici.

Köşe takımları

Her zaman salonlarınızın ortasında bir oturma grubu kuracak kadar geniş bir alana sahip olmayabilirsiniz. Bu durumda köşelerinizi köşe takımları ya da L oturma grupları ile değerlendirebilirsiniz. Tabi ki her daim tam olarak bir grup seçmek zorunda da değilsiniz. Oturma grubunuzun şıklığını sadece 3’lü ve tekli birer adet koltukla da yakalayabilirsiniz. Kollukları deri detaylara sahip kırmızı koltuklar da tercih edebileceğiniz gibi, 2016 kırmızı koltuk takımıseçimlerinizde, ana renk kırmızı ve kolluklarda ahşap işlemeli olarak tercih edilebilir öyle değil mi?

Diğer seçenekler

Yine bahsettiklerimizin yanı sıra, İnegöl mobilya firmaları, siyah ve kırmızının uyumunu en gözde tasarımları ile ortaya koymaktadır Bu takımlarda, siyah camlı bir orta sehpa da sizlere eşlik ederken, oturum yeri kırmızı ve sırt bölgesi ise siyah olan bir üründen de seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Görsel şölenimizden faydalanarak, birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünlerden, seçimlerinizi yapabileceksiniz.

Bu yazı 600 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan