2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Yeni evlenen veya evlerini yenileyen çiftler artık ev dekorasyonlarına ve ev eşyalarına çok daha önem vermektedirler. Birbirinden güzel birçok ev dekorasyonu beraberinde farklı ve dekoratif eşyaları da yanında istemektedir. Misafirlerimizi ağırladığımız veya akşamüzeri eşimizle bir şeyler atıştırmak için kullandığımız zigon sehpalar bu yıl da 2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri sayesinde birçok farklı modele kavuşmuştur. Bu modeller arasından ise en çok beğenilenler piramit ve bubble zigon sehpalardır.

Piramit sehpa modelleri

Evimizin her zaman bir köşesinde duran ve farklı tasarımıyla salonumuzu renklendiren piramit sehpalar son yıllar birçok çift tarafından beğenilmektedir ve kullanılmaktadır. Kalitenin adresi olan İnegöl mobilya firmaları da piramit sehpaları ile oldukça konuşulmaktadır. Üst üste yığılmasıyla ve altıgen bir geometrik şekle sahip olmasıyla adeta bir piramiti andırmaktadır. Kırmızı beyaz, beyaz krem, siyah beyaz, kahverengi krem gibi birçok ikili renklerden meydana gelen bu sehpalar evlerinizi oldukça şık ve hoş gösterecektir.

Bubble sehpa modelleri

Evinize modern bir görünüm katmak mı istiyorsunuz? O halde bubble sehpalardan vazgeçmeyin. Bubble sehpalar son yılların en beğenilen ve en modern görünüşe sahip olan sehpaların. Birbirinden güzel ve canlı renkleriyle evinizi oldukça canlı ve şık gösteren bubble sehpalar ortada bir tane ve kenarlarda 3 tane olmak üzere yuvarlak şekilli sehpalardır. Sehpaların renklerinin birbirinden farklı ancak muhteşem bir uyum içerisinde olmasıyla da eviniz farklı bir tasarıma sahip olacaktır. Bunun gibi İnegöl orta sehpa modelleri de bulunmaktadır ve ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazı 598 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan