2016 inegöl mobilya düğün paketleri

Paylaş
 

2016 inegöl mobilya düğün paketleri

Yeni evlenecek olan çiftlerin evlerini döşeme ve mobilyalarını satın alma konusunda akıllarına gelen ilk adres olan inegöl mobilyaları sizlere yeni seçenekler ve paketler sunuyor. Yeni yıla girilmesi ile sunulan 2016 inegöl mobilya düğün paketleri yeni evlenen çiftlerin tamamının ilgisini kısa sürede çekmeyi başardı.

Uygun fiyattan yararlanın

Mevcut ihtiyacınız dâhilinde tüm evinizi baştan aşağı döşeyebileceğiniz düğün paketleri kapsamında oturma grubunuzu ve tüm mobilyalarınızı, yemek odası takımınızı, tv ünitenizi, mutfak dolaplarınız ve ankastrelerinizi, yatak odası takımlarınızı ve sehpalar gibi diğer ev eşyalarınızı işletmemizin kendi üretimi olan yüksek kaliteli eşyalardan seçebilirsiniz. En kaliteli ahşaplardan yapılan ürünlerimiz çizilmeye karşı dayanıklı olması için doğru derecede verniklenerek sizlere sunulmaktadır. Düğün paketlerimiz herhangi bir mobilya takımını tek tek satın aldığınızda size sunulacak olan fiyattan ciddi derecede düşük fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Düğün paketlerimiz kapsamında sadece tek bir ürünü değil, birkaç ürün çeşidini ve renk tonunu sizlere sunuyoruz.

Paket içeriklerimizi inceleyin

Sahip olduğumuz tüm mobilya ürünleri ve takımlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak, görseller ile ürünlerimizi incelemek ve istediğiniz ürünlerin siparişini vermek için inegöl mobilya firmaları başlığı altında sahip olduğumuz internet sitemizi inceleyebilirsiniz. İstenildiği takdirde montajı dâhil olmak üzere Türkiye’nin her yerine sunduğumuz teslimat hizmeti sayesinde birkaç gün gibi kısa süreler içerisinde istediğiniz ürüne kavuşabilir, evinizi yeniden yaratabilirsiniz.

Bu yazı 648 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan