2016 İnegöl mobilya bebek odası

Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya bebek odası

Mobilya sektöründe yaşanan gelişimler ile birlikte, birbirinden farklı malzeme seçeneği ve renk kartelası müşterilerin hizmetindedir. Yine her yıl olduğu gibi, en şık ve modern tasarımları ile birlikte, 2016 İnegöl mobilya bebek odası müşterilerin ilgi odağı oldu. Pembenin en güzel tonları ile 5 kapaklı gardıroplarının yanı sıra, gayet şirin desenli yatak başlıkları da bebek odalarının vazgeçilmezlerinden oluyor.

Kafes yataklar

Tabi ki bebeklerimizin odalarının şık olması kadar, yataklarının da güvenli olması gerekmektedir. Bu durumda ise kafes yataklar hizmetinize sunulurken, ahşabın gayet iyi bir şekilde şekillendirilmesi ile birlikte, daha dar alanlar için, 2 kapaklı dolaplar kullanılmaktadır. Yine 2016 İnegölmobilya bebek odası takımlarıiçin, dekoratif duvar rafları da gayet şık bir görünüm kazanmasında yardımcı olmaktadır

İlginç tasarımlar

Her zaman standart tasarımlar sizlerin ilgisini çekmeyebilir. Bu durumda ise, en ilginç tasarımlar, İnegöl mobilya firmaları tarafından sizlere sunulmaktadır. Erkek bebekler için otomobil şeklinde dizayn edilen yataklar ön plana çıkarken, kız bebeklerimiz için ise daha çok sade tasarımlar öne gelmektedir. Erkekler için kullanılan renk uyumu daha çok koyu olurken, kız bebekler için açık renk tonları ve pembenin tonları gün yüzüne çıkıyor. Yine oda renk kombininde stor perdelerde desenli ve düz olarak sizlere sunulurken, görsel öğelerden yola çıkarak, kullanmak istediğiniz dekoratif aksesuarlara da göz atabilirsiniz. Böylelikle gerekli aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu yazı 1118 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan