2016 İnegöl mobilya banyo dolapları

Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya banyo dolapları

Evlerimizde şüphesiz ki salonlarımızdan sonra gelen banyolarımız, şıklık kapsamında dekore edildiğinde, günün yorgunluğu atarken sizlere psikolojik olarak bir etki sağlayabilecektir. Tabi ki bu durumda şıklık ve kullanışlılık her zaman bir adım önde oluyor. Bu sebepten dolayı 2016 İnegöl mobilya banyo dolapları en sade ve en modern tasarımlar olarak sizlere sunulurken, kapak, kulp ve çekmece seçeneklerinin en farklı dizaynları ile destek sunabiliyor.

Ahşap tasarımlar

Bazı kişiler, 2016 İnegöl mobilya banyo dolap seçimleri yaparken, ahşap detaylara her zaman önem verirler. Tabi ki bu durumda gürgen ve meşe her zaman ön planda olurken, suntalamların da ahşap kaplamalarına ulaşabilmek gayet mümkündür. Eğer ki dar bir alana sahipseniz, yerden tasarruf etmek istiyorsanız, tercih ettiğiniz bir lavabo altını değerlendirebilirsiniz. Burada ise, birkaç çekmece bölmeli ve iki kapaklı, alüminyum kulp tasarımlarına sahip bir dolap işinizi görebilecektir. Yine ahşap tonlarda tercih edebileceğiniz cam kapaklı bir havlu dolabı da, lavabonun her iki tarafında sizlere eşlik edebilir. Tabi ki alt yerlerde yeriniz çok müsait değilse, yatak kapaklara sahip olan üst dolaplarda kullanışlılığı sizlere sunabilecektir.

Uzun varaklı banyo dolapları

Biraz daha klasik tarza sahip kullanıcılar için, banyo dolaplarında da yaygın olarak varaklı ayaklı olan seçenekler göze çarpabiliyor. Sizlerde, İnegöl mobilya firmaları sayesinde, uzun ayak yüksekliklerine sahip olan, gold ya da beyaz tonlarda varaklı ayaklı banyo dolaplarından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu yazı 715 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan