2016 İnegöl genç odası modelleri

Paylaş
 

2016 İnegöl genç odası modelleri

Hızla büyüyen çocuklarımızın odalarını da yaşlarına göre seçmeliyiz. Özellikle ergenlik çağına gelmiş veya belli bir yaşın üzerine çıkmış genç bireylerin odaları özenle ve dikkatle seçilmelidir. Hem ders çalışabileceği bir ortamın hem de odasında huzurlu vakit geçirebileceği bir ortamın oluşması gerekmektedir. Bunun için 2016 İnegöl genç odası modelleri genç kızlarınızın ve erkeklerinizin tarzına ve isteğine göre tasarlanmıştır. Genç odaları arasından en beğenilenler ise atlas genç odası ve cool genç odalarıdır.

Atlas genç odaları

Genç kızların hayranı olduğu atlas genç odaları ceviz tonlarından oluşturulmuş ve oldukça farklı ve şık bir tasarıma sahiptir. Bazalı yataklarıyla ve geniş hacimli dolaplarıyla istediğiniz birçok kıyafeti veya eşyayı odanıza koyabileceksiniz. Hem eğlenceli ve huzurlu vakit geçirmek için hem de ders çalışmak için muhteşem bir ambiyans oluşturan atlas genç odaları birçok ceviz tonlarında bulunmaktadır. İstediğiniz tonu seçerek İnegöl mobilya firmalarından bu genç odası takımına sahip olabilirsiniz.

Cool genç odaları

Özellikle erkeklerin tercihi olan cool genç odaları yatak başlığının farklı tasarımıyla ve dolaplardaki ufak detaylarıyla dikkat çekmektedir. Genç odaları içerisinde en çok beğenilenlerden biri olan cool genç odalarına da yine kahverengi tonları hakim olmaktadır. Kahverenginin yanı sıra sarımtırak ve yeşilimsi renkler de muhteşem bir ahenk sağlamaktadır. Cool genç odaları gibi 2016 İnegöl yatak odası takımlarına da bu linkten ulaşabilir ve modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 729 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan