2016 İnegöl country yatak odası takımları

Paylaş
 

2016 İnegöl country yatak odası takımları

Her ne kadar son yıllarda modern dokunuşlar ile dizayn edilen yatak odası takımları tercih edilse de, 2016 İnegöl country yatak odası takımları da bazı kesimler için oldukça fazla tercih ediliyor. Daha çok eskiyi anımsatan dokunuşlar ile en güzel tasarımlar ortaya koyuluyorken, gardıroplarda bulunan ahşap işlemelerde şıklığı ön plana çıkartanlar arasında. Eskitme yataklar, gardıroplar ve makyaj masaları bir adım önde olurken, yatak başlıklarında da işlemeler bir hayli dikkat çekiyor.

Oymalı lükens ayaklar

Klasik tarzı her zaman en iyi yansıtmakta olan ayaklar, oymalı lükensli ayak olarak tercih edilebilir. Daha çok country tarz olan yatak odası takımlarında, bu ayakların yanı sıra, yatak başlıklarında çiçek desenler ön plana çıkabiliyor. Tüm 2016 İnegöl country yatak odası takımı ürünleri içerisinde, varaklı, yüksek ayaklı varaklı modeller gibi, başlıkları düz ya da desenli olan seçimler yapabilirsiniz. Tabi ki beyaz eskitme mobilyalarda her zaman en fazla tercih edilenlerden olsa da, krem ve bej tonları da bir hayli kullanılmaktadır.

MDF mobilyalar

Üretimlerde kullanılan malzemeler değişiklik gösterse de, komple MDF ya da MDF kaplamalı suntalamlar tercih edilebilir. Sağlamlık açısından gayet iyi olan MDF, görünüm ve şıklık açısından da bir hayli kullanılmaktadır. Tüm bu seçeneklere, İnegöl mobilya firmaları kapsamında ulaşabilmeniz de mümkün oluyorken, genel olarak Alman, Fransız ve Amerikan tarzı olan Country sizlere yardımcı olabilir.

 

Bu yazı 564 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan