2016 İnegöl çocuk odaları

Paylaş
 

2016 İnegöl çocuk odaları

Çocuklarınızın odalarında çok daha güzel ve eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız onlara istedikleri gibi bir çocuk odası vererek bunu sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve sevimli çocuk odaları rengarenk ve birçok modelde bulunmaktadır. Çocuklarımız için üretilen 2016 İnegöl çocuk odaları bu yıl da birçok farklı tasarımıyla sizlerle birliktedir. İstediğiniz her renkte ve istediğiniz her modelde bulabileceğiniz çocuk odaları oldukça uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Erkek çocuklar için genellikle arabalı çocuk odaları tercih edilirken, kız çocukları için prenses çocuk odaları tercih edilmektedir.

Arabalı çocuk odaları

Erkek çocuklarının şımarıklığıyla ve hareketli olmasıyla birlikte odaları da tıpkı onların istediği gibi olmaktadır. Yataklarının araba şeklinden oluşması ve dolaplarının, komidinlerinin ve odasındaki diğer süslerin arabalardan meydana gelmesiyle erkek çocukları odalarında daha eğlenceli vakit geçirmektedir. Beyaz, kırmızı ve mavi gibi renkler çok sık kullanılsa da diğer renklerde de yine araba modelli çocuk odaları bulabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlarıyla İnegöl mobilya firmaları çocuk odasında da adından söz ettirmektedir.

Prenses çocuk odaları

Kız çocuklarının sevimliliği ve naifliğiyle birlikte odaları da tıpkı onlar gibi huzur dolu ve sevimli olmaktadır. Prenses kızına prenses bir oda armağan ederek kızınızın odasında daha güzel ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kız çocuklarının pembe ve beyaz gibi renklere düşkün olmasıyla birlikte bu renklerin hakim kılındığı prenses çocuk odaları ile kızınız muhteşem vakit geçirecektir. Tıpkı çocuk odaları gibi 2016 İnegöl genç odası modellerine de bu linkten bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 888 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

reklam
mobilyam fabrikadan