2016 İnegöl carmen yatak odası

Paylaş
 

2016 İnegöl carmen yatak odası

Her zaman tüketiciler, canlı ve renkli olan renk seçimleri yapmak isteyebilir. Bu durumda da kahve tonları en güzel şekilde yatak odalarınızda eşlik ederken 2016 İnegöl carmen yatak odası, pek çok aile tarafından tercih ediliyor. Tabi ki bu tasarımlarda, en şık ve nadide takımlar bulunurken, kapak seçeneklerine göre şu ürünlere ulaşabilmek mümkündür.

Sürgülü kapaklı modeller

Yatak odası takımlarında, her zaman gardıropların tasarımları önemlidir. Kullanışlı ve geniş bir alana sahip olabilmesi için, kapaklardan fedakârlık etmek gerekiyor. Aslında sürgülü kapak seçenekleri, hem yerden tasarruf etmenizde yardımcı olduğu gibi, aynalı, desenli ve işlemeli olarak sunulduğunda, şıklığı da bir adım önde tutuyor diyebiliriz. Sizlerde 2016 İnegöl carmen yatak odasıtakımları arasında, sürgülü kapaklara göz atarak, kendi tarzınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Ana renginiz kırık bir beyaz olurken, sürgü kapaklarınızda carmen tonları hoş bir görüntü oluşturabilir.

Carmen başlıklar

Tabi ki bazalarınızda kullanılan yatak başlıkları da yatak odalarının tarzını ortaya koyarken, yine İnegöl mobilya firmaları, hem düz hem de ahşap işlemeli olan carmen başlık seçeneklerini de sizlere sunuyor. Bunun yanı sıra deri kapmalı ve kapitone desenli dizaynlar kendini gösterenler arasında. Eğer ki bu ürünlerde biraz daha klasik tarz ortaya çıksın istiyorsanız, ayaklarda varaklı, ahşap işlemeli detaylar kullandırabilirsiniz. Bu durumda da özel imalatlar talep ederek, üretici firma ile görüşerek, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bu yazı 824 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan