2016 İnegöl berjer modelleri

Paylaş
 

2016 İnegöl berjer modelleri

Oturma odalarımız, şüphesiz ki evde en çok vakit geçirdiğimiz alanlar içerisinde yer alıyor. Elbette ki geniş alana sahip salonlarda dekorasyon daha kolay olsa da, dar alanlara sahip salonlarda maalesef bu biraz daha zor olmaktadır. Bu durumda ise, geniş koltuk takımları kullanmak yerine 2016 İnegöl berjer modelleri kullanarak, geniş bir hareket alanı oluşturabilirsiniz. Bazı modellerine göz atmak gerekirse, bilgiler şöyledir.

Kapitone berjerler

                Kullanacağınız berjerlerde, desenler ve işlemeler dikkatinizi çekerken, kapitone desenli nubuk modellerden sahip olabilmeniz mümkündür. Renk seçeneklerinden bahsetmek gerekirse, salonlarınızın renk uyumuna göre, yeşil, bordo ve grinin en güzel tonları tercihlerinizden olabilir. Kollukları ahşap ve işlemeli olan klasik tasarımlardan da seçimler yapabilir ve sırtı desenli ya da düz olarak dizayn edilmiş seçeneklere de göz atabilirsiniz. Diğer 2016 İnegöl berjer tasarımları ise şu şekilde sunulabilir.

Deri berjerler

                Her yıl olduğu gibi 2016 yıllında da deri berjerler ve koltuklar modernliğin ve şıklığın adresi oluyor. Yine İnegöl mobilya firmaları sayesinde, birbirinden farklı deri berjer modelleri ile hizmet alabilmeniz mümkündür.

Eğer ki biraz daha farklı ihtiyaç ve isteklerinize karşılık vermesini istiyorsanız, asimetrik kesim detaylarına sahip olan yatak odası berjerlerinden seçimler yapabilirsiniz. Varaklı ayaklar klasik modellerde kendini gösterirken, daha modern tasarımlar ile ahşap ayaklı olan tasarımlara da göz atabilmeniz mümkün oluyor. Tabi ki en şık ve modern renk seçenekleri de sizlerin hizmetindedir.

2016 İnegöl berjer modelleri

Bu yazı 817 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan