İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
2016 İnegöl baza modelleri
10 Mayıs 2016
inegol34

2016 İnegöl baza modelleri

2016 İnegöl baza modelleri

Yatak odaları, genç odaları ve çocuk odaları için tercih edilen 2016 İnegöl baza modelleri, en yeni tasarımlar ile farklı dizayn seçenekleri ile karşınızda. Modernlik, şıklık, rahatlık ve konfor bir arada tutulurken, geniş ve dar alanlar için tercih edilen bu modeller, geniş bir de renk kartelasına sahiptir. Yatak başlıklarında ise, düz ve desenli olarak seçimler yapabilmeniz mümkündür.

Sade baza tasarımları

Eğer ki tarzınız sade ve gösterişe önem vermiyorsanız, kahverengi deri başlık kullanılan bazalardan seçimlerinizi yapabilirsiniz. Düğme ve desenli tasarımları ön plana çıkarken, desenlerde kullanılan taşlı pullar da dikkatleri üzerine topluyor. Yine bazanın alt kenarlarında da kahverengi deri kullanılırken, şıklık beraberinde klasik bir görünümü sizlere sunuyor. Tabi ki daha klasik modellerde varaklı ayak kullanılırken, diğer modellerde ise, plastik ya da alüminyum seçenekler de göze çarpanlar arasında. Sizlerde 2016 İnegöl baza tasarımları arasından diğer seçeneklere şöyle göz atabilirsiniz.

Modern dokunuşlar

Daha çok gençlerin tercih ettiği bu modeller, İnegöl mobilya firmaları tarafından sizlere sunuluyor. Biraz daha farklı dizayn ile ulaşmak isteyenlere, yatak başlıklarında kullanılan oval detaylar göze çarpanlardan bazıları. Tabi ki şıklık her zaman ön planda olsa da, konfor, rahatlık da gayet önemli bir yere sahiptir. Birinci kalite ortopedik yataklara ise yine bu firmalar kapsamında ulaşarak, seçimlerinizde yer verebilirsiniz. Böylelikle şıklık ile birlikte rahatlığında tadını çıkartabilirsiniz.

2016 İnegöl baza modelleri

Bir Yorum Bırak

    Benzer Yazılar

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan