2016 beyaz yatak odası modelleri

Paylaş
 

2016 beyaz yatak odası modelleri

Mobilya sektöründe yaşanan sektörel gelişimler ile birlikte, country tarzı daha çok, Alman, Fransız ve Amerikan tarzı olarak biliniyor. Tabi ki bu tarz biraz daha klasik, eski izleri taşıyan takımlarda kullanıyor. Bildiğiniz gibi bu tarzlarda daha çok 2016 beyaz yatak odası modelleri tercih edilirken, ahşap işlemeli ayaklarda bir hayli ilgi odağı. Yine yatak başlıkları kapitone desenli, çiçek desenli ya da direkt olarak ahşap oymalı olarak tercihlerinizden olabiliyor.

Ahşap varaklı ürünler

Kullanılabilecek ayak seçeneklerinden biri olan varaklı, daha çok klasik tarzın göstergesi olarak biliniyor. Tabi ki ahşap varaklı beyaz yatak odaları, son yılların bir hayli tercih edilenlerinden olmuştur. Her zaman beyaz tonlar beğeni kazansa da, beyazın farklı tonları, eskitme tonları gibi pek çok renk çeşidi de göz atmak istediklerinizden olabilir. Bu durumda da 2016 beyaz yatak odası takımlarına göz atarak, seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz ve gold modeller

Biliyorsunuz ki klasik tasarımlarda her zaman beyaz ve altın tonları bir uyum içerisinde olmaktadır. Yatak odalarında kullanılan aynaların beyaz çerçeveleri işlemeli olurken, altın tonlarında da desenler kendini gösterdiğinde, gayet şık ve tercih edilesi bir dizayn kendini gösteriyor. Yine bu renk seçimlerine de, İnegöl mobilya firmaları kapsamında, ulaşabilirsiniz.

Bu sektörde birbirinden öncü markalar, en yeni tasarımları ile şık, rahat ve kullanışlı ürünlerinde, sürgülü ve standart kapaklı gardıroplara da tercihler sunmaktadır.

Bu yazı 1147 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan