İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri
20 Şubat 2016
inegol34

İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

Yatak odası takımları, son yıllarda en yeni teknolojiler ile üretilirken, fason kesimler sayesinde daha hatasız ve istenilen kesim detayları uygulanabiliyor. CNC tezgâhlar ile ahşap işlemeler daha ince ve pürüzsüz olurken, hata payı da en aza indirilerek, istenilen işlemeler ve oymalar kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle artık sizlerde İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri arasında, istediğiniz detaylara kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Zincir desenli yatak başlıkları

Sizlere bir tasarım ürünü olarak sunulan hayal yatak odası takımı, birinci kalite kristal zincir detayları ile eşlik ediyor. Kullanılan zincirler, dolap kapakları, çekmece kapakları, ayna üzeri ve çerçevelerde kendini gösteriyor. Motif şekli verilmiş zincir detaylar, yatak başlıklarında kendini göstermesi ile beyazın üzerine gri işleme olan bu zincirler şık detaylar oluşturmaktadır.  Tüm bu ürünlere İnegöl mobilya hayal yatak odası modeli kapsamında ulaşabilirsiniz.

Üretici firmalar

Bahsettiğimiz bu yatak odası takımlarına nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsanız, İnegöl mobilya firmaları bu konuda sizlere gerekli tüm desteği sunabilecektir. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile 2016’ın en gözde ürünlerini sizlere sunarken, hem özel imalat hem de hazır mobilya ürünleri ile hızlı bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanabilmek üzere, üretici firma ile iletişime geçerek, istediğiniz ürünlerin modelini iletebilir, eklemeler yaptırabilir ve bunun yanı sıra geniş renk kartelasından da seçimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak hayal takımlarında ise beyaz ve gri tonlarının kullanıldığını da unutmayınız.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan