İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya blank yatak odası takımı
14 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

Yatak odası takımınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız yeni yılın yeni serisi olan inegöl mobilya blank yatak odası takımını kesinlikle incelemelisiniz. Yeni seri olması ile oldukça modern çizgilere sahip olan bu yatak odası takımında açık renkler ile koyu renklerin zıtlığının bir uyum hâline getirildiğini göreceksiniz.

Uyum ön planda tutuldu

Gözü yormayacak fakat hep aynı renkleri de barındırmayacak şekilde tasarlanan blank yatak odası takımı konforu da beraberinde getiriyor. Geniş ve ortopedik yatağı, iç hacmi oldukça geniş olan bölmeli giysi dolabı ve yatağın yukarı kalkması ile sağlanan baza boşluğu ile hem konforlu hem de kullanışlı bir yatak odası takımı olan blank serisi yatak odası takımını kampanyalı fiyattan satın almak için acele etmelisiniz. Yeni yılın yeni serisi olması nedeniyle oldukça uygun fiyata sizlere sunulan blank serisi yatak odası tamamı kaliteli ahşaplardan ve alüminyum mekanizmalardan imal edilmiştir.

Uzun yıllar boyunca kullanım

Modernliği sayesinde kısa sürede modası geçmeyecek olan bu yatak odası takımını sağlamlığı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Zamanı geldiğinde isterseniz esnekliğini ve konforunu kaybeden yatağı değiştirebilir, yatak odası takımınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Sahip olduğumuz blank serisi diğer mobilya takımlarını ve tüm mobilya ürünlerimizi incelemek, fiyat araştırması yapmak ve istediğiniz zaman teslim edilmek üzere siparişinizi vermek için inegöl mobilya firmaları adlı internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan