2016 İnegöl yatak odası takımları

Paylaş
 

2016 İnegöl yatak odası takımları

Evimizin her odasında olduğu gibi yatak odasında da mobilyaları özenle seçmekteyiz. Hatta özellikle çiftler en çok yatak odasının mobilyalarının kalitesine ve tasarımlarına daha çok dikkat etmektedirler. Son yıllarda birçok farklı tasarımlarıyla her zaman ön planda olan 2016 İnegöl yatak odası takımları kalitesiyle ve şıklığıyla yine çiftlerin beğenisini kazanmıştır. Özellikle harlem ve aspera country yatak odası modelleriyle oldukça konuşulmuştur.

Harlem  yatak odası takımı

Şık ve gösterişli bir yatak odası isteyen kadınların tercihi olan Harlem yatak odası takımı isteğiniz doğrultusunda üretilmiştir. Geniş yatak başlığıyla ve yatağıyla yatak odanıza hüküm sürecek olan bu yatak aynı zamanda dolaplarıyla ve komidinleriyle de yatak odanızı oldukça şık gösterecektir. Dolaplarının geniş kapasitesi ve farklı tasarımıyla kullanımı oldukça ferah ve basit olacaktır. Kalitesiyle her zaman adından söz ettiren İnegöl mobilya firmaları özellikle Harlem yatak odası takımıyla ön plana çıkmaktadır.

Aspera country yatak odası takımı

Yatak odalarınızda hem şık hem de sevimli ferahlatıcı bir görünüm istiyorsanız Aspera country’den vazgeçmemelisiniz. Hem bir bahçe esintisi vererek ferahlatıcı huzur verici bir ortam oluşturan hem de yatak odanıza girmekten zevk duyacağınız bir görüntü oluşturan bu yatak odası modeli son yıllarda genç çiftlerin en çok tercih ettikleri yatak odası modelleri arasında yer almaktadır. Bembeyaz yatak odanızda çiçekli esintiler serpiştirerek muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır. Bunun gibi 2016 İnegöl salon takımlarına da bu linkten ulaşabilir ve modellerimizi inceleyebilirsiniz.

2016 İnegöl yatak odası takımları

Bu yazı 1175 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan